play statyon 3 me disqe blur dhe pes 20013

Shitet nga: playstatyon 28 Tet 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

270 LEK

Komuna: Kavajë
shitet nje play station 3 me nje leve dhe me disqe blur provolushen 2013 dhe disa disqe te tjera shitet per arsye mos perdorimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim