shitet 1 kompjuter ne gjendje shum te mir pune

Shitet nga: kompjuter 23 Tet 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

17 000 LEK

Komuna: Kavajë
Prodhimet : Kompjutera desktop
shitet nje kompjuter te markes hp me monitor samsung 17 polsh kompjuteri esht i kompletuar me maus tastjer kufje dhe kamer
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim