Kompjuter Hp + Tavoline Kompjuteri +Disqe me loj..

Shitet nga: Armand 23 Tet 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Kavajë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Kompiuteri esht i firmes hp.

Ram 512 mb

Hard Disk 40 gb

pentium 4

Kompiuteri eshte i plotesuar ( Monitor , truri ,tastier ,Mouse )

Dhe Disa disqe me lojera per femije . + disqet e formatimit .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim