gjiro mishi

Shitet nga: gjiro mishi 19 Nën 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

32 000 LEK

Komuna: Kavajë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shitet gjiro mishi profesionale me gaz e pa perdorur akoma ne qese e ardhur nga greqia.shitet per arsye mos perdorimi.cmimi diskutohet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim