Lavanteri kimike

Shitet nga: ili 30 Qer 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Kavajë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shes lavanteri kimike industriale e sapoardhur nga italia ,eshte e kompletuar me te gjithe paisjet e nevojshme per te ushtruar nje aktivitet me ate makineri te larjes se tekstileve vetem me lende kimike .nuk ka nevoje per uje gjate procesit te punes.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim