KOSHERE BLETESH

Shitet nga: JETI 13 Dhj 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kavajë
KOSHERET JANE NE GJENDJE SHUME TE MIRE DHE NENAT JANE TE REJA...... Per me shume informacione na kontaktoni 0692270476
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim