THARSE RROBASH RRUL HEKUROSJE INDUSTRIAL

Shitet nga: Lorenc 12 Nën 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 LEK

Komuna: Kavajë
okazjon shes tharse rrobash hekur hekurosje industriale,elektrike ne gjendje te mira per hotel lavanderi etj,,
tharsja eshte 30kg hekuri eshte 160cm ne hekurosje 3000 euro te dyja me prove dhe garanci
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim