Furre e Vogel

Shitet nga: Sokol Krasniqi 25 Tet 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Kavajë
Hapësirat : Të tjera
Eshte ne gjendje shum te rregullt
Furra ka 8 vende pjekese dhe pjekja behet me gaz
mundeni te na telefononi ne nr e cel:0672840430
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim