Dyqan prej 60m2 ne Kavaje

Shitet nga: rifat 06 Dhj 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Adresa: kavaje
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Kavajë
Hapësirat : Të tjera
Shitet dyqan ne rruge kryesore perballe shkolles 3 Deshmoret i pajisur me dokumentacion te rregullt.. Me banjo dhe dy hyrje.. shitet per arsye emigrimi cmimi i arsyeshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim