DYQANI NE BREGDET KE MALI ROBIT(KAVAJE)

Shitet nga: gazi 05 Gsh 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

28 000 EUR

Komuna: Kavajë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
SHITET DYQANI NE BREGDET KE MALI ROBIT(KAVAJE) PERBALL HOTEL KASTRATI,ESHTE 35M2,ME CERTIFIKAT PRONSIE.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim