Objekt prej 950 m2 ne Kavaje

Shitet nga: Moni 17 Dhj 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kavajë
Hapësirat : Depo
Shitet objekt biznesi me hipotek 950 metra trull 420 metra ndertim i favotizuar jati dyt per shtepi banimi kati par per biznes me korend tre fazor me leje mjedisi me drita te paguara me ullinj te mbjell rreth rrjetes rrethuse cdo gje qe nevoitet per biznes ose shtepi banimi. Gjithca e ligjeruar dhe projektuar ne menyr prefekte
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim