Pjes per Audi A4 2007

Shitet nga: kujtim 24 Mar 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kavajë
Pajisje : Të tjera
shes pjes per audi a4 me cmime te arsyeshme; ventola me gjith paketen ,motorinen e aviamentit,ventolen e ngrohjes, aiberg krahu pasagjerit,pompa e naftes te serbatojit, stopat e prasme sw,cntralina dhe paketat elektronike. kavaj; tel.0697593482
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim