Kam hapur nje Wolswagen Tuareg 2005 , dhe e shes..

Shitet nga: Ndricim Lemeti 28 Sht 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kavajë
Pajisje : Të tjera
Kam hapur nje Wolswagen Tuareg 2005 , dhe e shes me pjese , kush eshte i interesuar te me kontaktoje , me cmime te arsyeshme . Faleminderit !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim