MOMO DESIGN

Shitet nga: Lenci 08 Tet 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Kavajë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Timon sportiv marka MOMO DESIGN ITALY esht pre druri shum i mirmbajtur dhe i bukur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim