SHITET OSE NDERROHET RIMORKIO

Shitet nga: elvis 10 Jan 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Kavajë
Pajisje : Rimorkio
shitet rimorkio per arsye mos perdorimi me dogan te paguar.me permasa 2 meter e 12 centim e gjat dhe 1 meter e 14 centim e gjere
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim