Vinc PALFINKER CRANC pompe idhraulike banane

Shitet nga: stelios + ilia 21 Sht 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kavajë
Pajisje : Pjesë rezerve
shitet pompe banane marka parker madin swodi 80litra ne gjendje shum te mire ..sesvisi jon ofrom montimin ..jemi ne sherbimin tuaj per cdo lloj kerkese japim zgjidhje ne te gjitha difektet ne sistemin idhraulik .. ..ne ofrojme cilesi dhe garanci ..0682004563---0684013373..pompa banane 60litra 80litra parker .pompa. miller 60litra 80litra 110litra.me garanci .ne facebook Auto S-I Trucks cranes .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim