Kasetofon origjinal mercedesi nga viti 1999-2004

Shitet nga: kasetofon 18 Sht 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 000 LEK

Komuna: Kavajë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shitet Kasetofon origjinal mercedesi me dalje bagazhieri (karikator cd) ne gjendje perfekte pa te gervishura i ben te gjitha mercedesave nga viti 1999 deri ne 2004 cmimi 120mije leke
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim