Goma 10-16.5 NHS

Shitet nga: goma 10 Nën 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Kavajë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten Goma 10-16.5 NHS te reja te paperdorura te blera ne greqi...cmimi 300 euro i diskutueshem!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim