Disqe mercedes evo origjinal

Shitet nga: albi 09 Nën 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Kavajë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
disqe mercedes evo origjinale 2007 2008 cmimi 500 euro

cmimi i diskutushem mundsi nderrimi me noje pale disqe te tjera me cilesi edhe me te ulet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim