Disqe alumini me goma ose pa goma

Shitet nga: gezimi gezimi 08 Dhj 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 000 LEK

Komuna: Kavajë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
disqe e 211 16 polici 350000 mund te bej dhe ndrime
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim