Disqe Alumini + GOMA VW passat

Shitet nga: Behar 05 Tet 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Kavajë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHITEN DISQE ALUMINI R/17 BASHKE ME GOMA NE GJENDJE SHUME TE MIRE : 225 / 45 / ZR17 94W. CMIMI 350 EURO . Volkswagen passat 1.9 tdi 2002 QYTETI RROGOZHINE

Tel. : +355695664699

Cel. : +355696702405
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim