Disqe 18 Universal per cdo lloj makine

Shitet nga: Disqe 18 Universal 25 Sht 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Kavajë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes disqe dhe goma 18 uneversal te pershtatshem per cdo lloj makine disqet jan te kromuar model amerikan shum te vecant...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim