Pjese dhe grupe te ndryshme per motocikleta

Shitet nga: Moto servi Kledi 16 Jan 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kavajë
Pajisje : Të tjera
Pjese te perdorura per te gjithe llojet e motocikletave,goma piru te pare maskarina,grupe te ndryshem te cilindratave te ndryshme : Grupet::Kawasaki 600,750,900 cc,Aprilia 50,75,250.Atlantic,400 ccPegaso,
Piaggio: 50,75,125,250,X9,500 X9
Suzuki:150,250.Burgman 400,750,,Honda50,125,250,600,750,,Kimco,50,125,150,250,,
Grupet dhe pjeset jane te sapo ardhur nga italia ne gjendje te perkryer..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim