Moto Suzuki Intruder Volusio 800cc -01

Shitet nga: Qemal Lika 05 Dhj 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 750 EUR

Komuna: Kavajë
Motoçikleta : Të tjera
Motorri ne gjendje shume te mire, i futur ne Shqiperi kete vit, me dokumenta dhe siguracion deri 2015, goma te reja, bateri e re, nga 30 000 deri 40 000 kilometra. Shitet per aresye te marrjes se nje motorri tjeter me kubik me te madh. Cmimi 4750 Euro i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim