Skuter(honda)50 cc -96

Shitet nga: Honda 08 Sht 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 000 LEK

Komuna: Kavajë
Motoçikleta : Skuter
Motori eshte ne gjendje shume te mire ka goma topolare dhe me disqe terheqes.motorri ka fuqi 50 cc.Motorri shitet per arsye se dua te mar nji me te fuqishem.Cmimi 35000 leke i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim