u shit

Shitet nga: golf 4 19 Qer 07:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Komuna: Kavajë
shitet golf 4 1.9 td(i) me te kuqe me dogane te paguar sherbime te kryera full servis vaj motorri dhe vaj kambio te gjitha filtrat dhe i climatizatorit.me clima digitale kambio automatike 4 xhama elektrik me antifurt me alarm origjinal fabrike me hapje dhe mbyllje xhamash me pultin e celsit tavan xhami elektronik disqe alumini 4 goma te reja ne gjendje te shkelqyer nga te gjitha aspektet cmimi 3600€
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim