VW Sharan 1.9 tdi -01

Shitet nga: arbri 03 Dhj 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 400 EUR

Komuna: Kavajë
Shitet sharan TDI me di te kuqe me targa dhe letra te paguara per nje vit makine familjare Jo e perdorur taksi 6+1 vende gjendje e mire
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim