VW PASAT 1.9 DI -02

Shitet nga: Toni 09 Qer 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Kavajë
Makina ne gjendie shum te mir dhe shum e mirmbajtur.e perdorur vetem NGA nje pronar tapiceria akull me ngjur blu perla shum figurante. Me DI te kuqe dhe shum ekonomike ne karburant ka nje start te PA pare . Ngelet vetem per tu provuar . Makina e po sa ardhur NGA Italia me dogan te paguar . MOS e humbisni okazionin tetefono 0694738554
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim