VW Golf 4 diesel -01 gjermanie mundesi nderrimi

Shitet nga: arbri 21 Mar 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Kavajë
Shes Volkswagen golf 4 ne gjendje perfekte e sjelle nga gjermania viti 2001 targat e sapo bera siguracion dhe taksa deri dhjetor 2015 vaj dhe filtra te sapo nderruara 4xhama elektrik kondicioner me DI te kuqe gati per çdo lloj prove.
Cmimi pak I diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim