VW GOLF 4 -01

Shitet nga: arbri 07 Tet 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 400 EUR

Komuna: Kavajë
Shitet golf 4 viti 2001me dogane te paguar I ardhur nga Germania makina ne gjendje shume the mire kondizioner dhe xhama elektrik
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim