VW Passat diesel -01

Shitet nga: Jonald Hoxha 08 Pri 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR   4 500 EUR

Komuna: Kavajë
Makina esht perdorur 1 vit ne shqiperi dhe ka ardhur nga gjermania. arsye e shitjes eshte se e perdor si makine te dyte. Eshte perdorur vtm nga nje shofer dhe jan kryer te gjitha sherbimet e nevojshme te bashkangjitura me faturat perkatese. Eshte ne gjendje shume te mire pune por kete mund ta vertetoni me se miri kur ti jepni makines. Makina eshte e vitit 2001 prodhim jashte serie.Motorr 1.9 natfe (DI e kuqe), ngjyre blu e hapur, 4 xhamat elektrik, Sedilje me ngrohje, lekure dhe kamosh, sensor shiu, baxha funksionale, disqe alumini 17-she, kambio manuale, goma te reja, klima, drita LED.
CMIMI I DISKUTUESHEM!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim