U SHIT

Shitet nga: mercedes benz 22 Mar 02:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   3 800 LEK

Komuna: Kavajë
shitet mercedes benz e220cdi diesel konsumi 6 litra per 100km e sapoardhur nga belgjika(bruxel)! avantgarde kambio automatike tip-tronic me buton w-s 201,000km origjinale mund ta kontrolloni kudo eshte super mjet ne gjendje super super sendile lekure me levizje elektrike dhe sistem ngrohje tapiceri super e paster larese feneresh sensore parkimi sensore shiu sensore dritash dritat xenon origjinale fabrike pilot automatik (cruise control)dhe limitator qe shfaqet ne display pasqyra elektrike me ngrohje dhe antiverbuese telefon origjinal i makines 8 airbag antifurt origjinal fabrike celes cromato i bere tek mercedesi ne bruksel disqe alumini origjinale te avantgardit xhamat e jashtem me refleks antisolar clima bizonale dhe per pasegjeret mbrapa...cmimi 3800euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim