U SHIT

Shitet nga: mercedes benz 16 Mar 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 300 EUR

Komuna: Kavajë
shitet mercedes benz c220cdi avantgarde me dogane te paguar e sapoardhur nga belgjika (bruxel) makina ka 193mije km origjinale mund ta kontrolloni ku te deshironi kambio automatike dhe tip-tronic tapiceri shum shum e paster lekure ngjyre gri 'baxho xhami'pilot automatik (tempomat)4xhama elektrik 8airbag timon multifunksional dhe me levizje lart posht dhe qe afrohet largohet telefon antifurt origjinal me alarm fabrike disqe alumini origjinale te avantgardit goma te reja xhamat me refleks celes model i ri cromato me pak fjale mjet i perkryer!ne gjendje super ne cdo aspekt!Cmimi 5300€
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim