Saab 9-5 2.0t + Ipiant Gazi -98

Shitet nga: Ervis 24 Sht 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Kavajë
Shitet makina Saab 9-5 2.0t viti 98 me benzin + Ipiant Gazi tipi ri . Makina eshte ne gjendje te mire teknike rripi motorrit dhe vaj filtra te sapo nderrua . Sallon meshini , marshe manuale , xhama elektrik . Letrat deri ne Janar . Makina ndodhet ne Rrogozhine.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim