Renault Scenic 1.9 dizel -05

Shitet nga: Golem 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Kavajë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Scenic
Shitet makina ne super gjendje si motorrike ashtu dhe xhenerike, xhama elektronik, perde origjinale, radio cd mp3, komanda ne timon, ABS, ESP, etj...full option. Makina ska asgje gervishtje. Dokumenta te paguara deri ne Shtator 2016. Vetem telefonata serioze. Cmimi i diskutueshem!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim