opel zafira 2001

Shitet nga: geri 14 Nën 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 000 LEK

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Kavajë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
shes opel zafira viti prodhimit 2001 .ne gjemdje shum te mir motorike po ashtu dhe xhenerike.ngjyre gri.e shes per arsyje mosperdorimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim