OKAZJON Fiat Punto benzin -99tra

Shitet nga: florisaraci 14 Dhj 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

130 000 LEK   150 000 LEK

Komuna: Kavajë
Makina esht ne gjendje shum te mire motorike xhenerike shum epaster brenda dhe jasht me dogane me kondicjoner.cmimi 150000 leke idiskuruar
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim