Mitsubishi Pajero 3.2 -08

Shitet nga: mitsubishi pajero full 08 Dhj 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

13 500 EUR

Komuna: Kavajë
-kambio automatike trip tonik
-kondicioner automatik
-xhamat elektrik + pasqyrat elektike
-dritat kseno
-sensore parkimi para dhe mbrapa + kamera mbrapa(parkeci)
-kumjuter bordi + navigatore
-hapse automatike nga larte me xham
-timoni multi funksion

per me shum info na kontaktoni..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim