Mercedes c220 cdi -00

Shitet nga: Eldi 09 Nën 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Kavajë
Mercedes benz c220 cdi 2000 makina esht e sapo ardhur dhe e zhdoganuar .makina esht e mbajtur shum mir si nga pamja jashtme po ashtu dhe nga tapiceria .brenda esht lekur e zez makina esht me klima dhe te gjitha aksesoret e tjere te nevishem ka nje motorr te shkelqyr dhe nuk ndjehet fare gomat i ka pothuajse te reja per me shum makina provohet dhe testohet . .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim