Mercedes E 270 CDI -01

Shitet nga: elton 10 Nën 00:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Kavajë
shes mercedes benc E klas motorr 270 CDI kambio automatike xhama elektrik pasqyra palosese kondicjoner gomat pothuaj se te reja disqe alumini drita xenon navigator pasqyra levizese ngrohje sendile me mbyllje qendrore makina esht ne gjendje perfekte makines i jan ber sherbimet vaj filtra dhe sherbimet xhenerike makina esht e gatshme per cdo lloj prove presim telefonues serjoz
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim