Mercedes C 200 dizel -04

Shitet nga: baki cara 10 Sht 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Kavajë
Shes makin tip mercedes benz c200 per shkak se do kaloj me nji makin tjetr me te re,makina esht ne gjendje perfekte nuk ka as nji domtit, dhe cdo servis i esht ber tek mercedes benz ne itali, dhe kilometra te certifikur nga mercedes benz.7.000 euro me marrveshje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim