Mercedes 270 dizel -05

Shitet nga: mercedes 27 Nën 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 300 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Kavajë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 270
Shitet, MERCEDES-BENZ 270 classe E limuzinë, 2700 cc, 170 hp, 158,000 klm., viti i qarkullimit 2006, ngjyrë blu e errët, metalike, fenerë mjegull - biXenon, në gjëndje të mirë motorike dhe xhenerike, naftë, radiofono-cd, sedilje prej lëkure dhe me sistem ngrohje, service xhenerik+liber service, kondicioner 4 zonal, 10 airbags anësorë-kurtina, pasqyra elektrike, parktronic, immobilizer, celësa elektrik, sistem alarmi, catalytic, xhama elektrike, timon elktrohidraulik, GPS, ABS, cruise control, ESP, automatike, full extra, ruhet në garazhd, full extra, te gjitha sherbimet e nevojshme (vaj, filtra dhe disa pjes te reja). Te gjitha keto sherbime jan ber Mjeti esht ne gjendje perfekte dhe nuk ka nevoj per asnje lloj sherbimi pasi esht shum i mirmbajtur nga te gjitha anet (sic duket dhe ne foto), i ardhur nga italia dhe e perdorur gjithmone nga nje grua. me dogan te paguar............... Mjeti permban shum ekstra si p.sh......... navigator satelitor GPS- DVD -TV- plus karikator me 6 CD origjinale mercedes,kambio automatike tronic, i brendshem me sensor ndjeshmerie, fener ksenon origjinal me larje, pilot automatik, kompjuter bordi, sensor shiu dhe drite, disqe alumini 17 origjinale . goma te reja michlen dhe shum opsione te tjera.............. Per pyetje dhe informacion shtes kontaktoni ne numrin e cel 0665946282, cmimi 7.300 € i diskutueshem, tel 0665946282, 08:00 - 20:00,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim