Mercedes 250 dizel -98

Shitet nga: kujtim 14 Sht 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kavajë
pershendetje! shes per pjes mercedes 250 sw 1998 4 fener diesel. makina nga 6 muaj qe eshte ne kavaj dhe nuk eshte perdorur fare per problem dokumentash!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim