Honda Jazz benzin -07

Shitet nga: klodi 02 Dhj 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Kavajë
Honda Jazz-2007, 1.2 benzin , makina esht ne gjendje shum te mire dhe me dogane te prere,esht makine
familjare dhe shum ekonomike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim