Ford fiesta -01

Shitet nga: Toni 09 Qer 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Kavajë
Makina e po sa ardhur NGA Italia me dogan te paguar. Cilindrata 1800 nafte me pompe mekanike dhe super ekonomike . Kilometra 17400 ne gjendie te shkelqyer.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim