Fiat Punto jtd -01

Shitet nga: Eldi 24 Krr 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Kavajë
Fiat punto 1.9jtd 2001 .makina esht e zhdoganuar dhe esht ne gjendje shum te mir motorrike dhe e mbajtur mir
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim