CITROEN C4 BENZIN & INPIANT GAZI -07

Shitet nga: Toni 14 Qer 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Kavajë
MAKINA NE GJENDIE shum te mir . Cilindrata 1300 benxin & me inpiant gazi . Eshte e pordorur shum pak dhe vetem NGA nje pronar . Pothuajse e re dhe me nje lluks te PA pare . Vetem me 83000. Kilometra originale te saja. Me clima automatike , autoradio CD , kompiuter bordi . Dhe me interesantia eshte nje makin super ekonomike si ne benxin ashtu che ne gaz . MOS e humbisni kte okazion telefononi 0694738554 Toni. Cmim i PA diskutuar. Osé nderohet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim