BMW 530 diesel -04

Shitet nga: Eldi 04 Nën 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 700 EUR

Komuna: Kavajë
Bmw 530 2004 makina esht ne gjendje shum te mir si nga pamja jashtme ashtu dhe tapiceria brenda .sherbimet sapo jan ber vaj filtrra dhe gominat dhe ferrotat. Ka sensor para mbrapa lekur dhe kambjo automatike. Makina esht me krah te kundert
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim