Auto veneto ford focus -00

Shitet nga: Auto veneto 13 Dhj 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Kavajë
Ford focus viti 2000 tddi makina esht ne gjendje perfekte karrocerie dhe mekanike e sapo ardhur nga italia per me shum info kontaktoni 069 840 4400 add autostrada rrogozhin-kavaje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim