Audi A2 1.4 TDI -03

Shitet nga: Ne Golem 16 Dhj 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Kavajë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A2
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike, e gatshme per cdo lloj prove ABS, ESP,SRS, Radio CD MP3, etj. Konsum minimal, disponoj edhe 4 goma te reja rezerve te perfshira ne cmim. Shitet per arsye mos perdorimi. Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim